Tajemnice Pewności Barmana – opinia

On 23 May 2015, in Jak Zostać Barmanem, by Daniel Czepczyk

Ciesze się kiedy to co robię spotyka się z…
Przed chwilą dostałem kolejną opinię „Tajemnic Pewności Barmana” 
Książka jeszcze nie jest w oficjalnej sprzedaży jednakże już ponad 34 sztuki znalazły swoich właścicieli w przedsprzedaży. Pierwszy raz Kuba napisał do mnie 13 maja. 10 dni później otrzymałem taką wiadomość.

“Witam, wczoraj skończyłem czytanie książki i zrozumiałem że brakuje mi bardzo niewiele by zostać dobrym barmanem, a tak na prawdę w niektórych momentach książki wystaję ponad program. Książka świetnie napisana łatwym językiem. W zasadzie jej nie czytałem tylko łykałem dziesiątkami stron na raz. Przeczytam ją jeszcze raz by dokładnie przypomnieć sobie wszystkie porady, bo trochę rozmarzyłem się podczas czytania.”

Pozdrawiam

Kuba

Zrzut ekranu 2015-05-18 o 21.43.11

Mission Completed. “Tajemnice Pewności Barmana” zostały stworzone abyś zaczął działać odważnie. Abyś za 2 tygodnie przyniósł swojego pierwszego tipa z nocki w pracy i zastanawiał się czy powiedzieć znajomym jak dużo zyskałeś, jak bardzo Ci się to podoba. Znajomi mogą być zazdrośni, będą pytać jak Ty to zrobiłeś – Też tak chce!

Daniel Czepczyk
Twórca 1 z 3 największych agencji barmańskiej w Polsce – Angel Effect Bar
Autor książki „Tajemnice Pewności Barmana”

Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem. Daniel Czepczyk

One Response to Tajemnice Pewności Barmana – opinia

  1. Dawid says:

    Kiedy książka będzie już dostępna do zakupu? Cały czas niecierpliwie jej wyczekuję

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg