Co musi zrobić Daniel? Co musi zrobić barman? Rozlewać alkohol na swój koszt! Lokal będzie pełny! To bardzo proste. Pracujesz jako „matka Teresa” przejdziesz do historii jako miłosierny Samarytanin. Jednak jeśli chciałabyś kupić swoją wymarzoną kieckę na najbliższą imprezę, tak aby wszystkie koleżanki zrobiły – „WOW”, to musisz się sprzedać!

Nie za jeansy, nie za paczkę fajek. Musisz się sprzedać jak najlepsza reklama roku. Jak to zrobić? Wystarczy, że dasz się poznać! Opowiedz o swojej pasji, o swoich problemach (nasi rodacy Cię pokochają), o tym, że jesteś uzależniona od Coca Coli i jak imprezujesz to na dwóch butelkach czystej się nie kończy (turyści przeceniają możliwości picia Polaków). Wspomniany Robert porusza bardzo emocjonalny temat, dlatego wygrywa podwójnie – zwierzęta. Z pełnym sercem pokazuje zdjęcia swojego psa (jak bardzo to działa zrozumieją tylko posiadacze czworonoga), opowiada o swojej ulubionej herbacie (Puerh Mango–Papaja). Nie wiem jak on to robi, ale siedząc przed monitorem w kuchni właśnie ją pije!

Ja natomiast uwielbiam bardziej męsko–damskie klimaty. Pokazując zdjęcie swojej dziewczyny ludzie zapamiętują mnie – „o to Daniel, nie uwierzysz jaką ma kobietę – Polki są najpiękniejsze!”. Gdy widzę, że starsze małżeństwo z Anglii jest na to gotowe – pokazuje im zdjęcie swojego… kota. Oni w podarunku opowiadają mi o kotce Elizabeth, która załatwiała swoje potrzeby w doniczkach.

Pages: 1 2 3

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg