Gość zamawia wódkę, ja przychodzę z butelką wódki. Butla ma sześć litrów! Z uśmiechem zdradzam, że dla mnie to odpowiedni rozmiar (jak mnie znasz, to wiesz, że jestem wysokim człowiekiem – dlatego też cenię Gandalfa ;–) ).

Dlatego też nie nastawiaj się na słuchanie gościa 100%. To nudne. Tak się nie rozmawia. A o rozmowę tutaj chodzi. W umiejętny sposób zdradzaj ciekawe informacje o sobie. A ludzie Cię pokochają! Sam się zastanów czy wolałabyś wrocić do baru, gdzie jest Daniel, który ma kota Frese, pije sześć litrów wódki na imprezie, ma sympatyczną dziewczynę Paulinę… Czy może wybierzesz się do baru gdzie są barmani. Zamawiasz wódkę, mówisz co chcesz powiedzieć, dostajesz wódkę i… są barmani.

Ten Gandalf tutaj nie zjawił się bez przyczyny. Wczoraj byłem z Pauliną na „Hobbicie III” – polecam. ;–) Szkoda, tylko, że Bilbo Bagins zjadł tego smoka niczym ja zjadam słoik Nutelli. Jeśli pragniesz poznać trzy razy bardziej sekretną wiedzę, możesz udać się do krainy Krasnoludów lub przeczytać jeden z rozdziałów „Tajemnic Pewności Barmana”. Krasnoludy wiedzą jak pić.

Pozdrawiam,

Daniel Czepczyk

Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem. Daniel Czepczyk

Pages: 1 2 3

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg