Dlaczego warto zostać barmanem?

On 24 December 2014, in Jak Zostać Barmanem, by Daniel Czepczyk

„Za czasów Napoleona Francuzi wygrywali bitwę za bitwę dzięki balonom! Posiadali bezcenne informacje o ustawieniu wroga na przestrzeni 10 km.”

„Dzisiaj zapadła ostateczna decyzja o przejęciu naszej firmy. Ceny na giełdzie eksplodują. Będzie gorąco! Teraz można się napić! Coś od życia się należy, prawda? ;–)”

„Ale kobitki za mną szaleją…, która najładniejsza? Pomóż mi, bo sam nie mogę się zdecydować. A wiesz czemu panienki biją się o mnie?…”

„Panie! Moja kobieta to neurotyczka.!Mówi chodź na spacer, a zaraz, że zwariowałem i ucieka do matki. Nie wierzę, że Pan również ma doświadczenie z takimi babami…”

Jeden wieczór, cztery interesujące historie. Dwa dni temu Piotrek z Izraela tak bardzo zafascynował mnie swoimi opowieściami, że zamknąłem bar 90 minut później niż wskazywał na to mój grafik. Po czym siadłem z nim przy barze i gadaliśmy do rana! Na końcu dodał: „No dobra… piję piwo na dwa łyki i daję ci akt wolności ;–). Jutro wrócę i przyniosę ci tę książkę, specjalnie dla ciebie zostanę w Krakowie jeden dzień dłużej.” 

Pages: 1 2

One Response to Dlaczego warto zostać barmanem?

  1. Michał says:

    Bohater mojego życia to moja mama,która pokazała mi,że można wyjśc naprawde z każdego problemu.Osobami którymi się inspiruje są Ryszard Kukliński,Paweł Nastula

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg