Na pierwszą myśl nasuwa się “Każdy”.  Łysy, gruby, z wąsem, z miseczką C i z miseczką A. Jako założyciel agencji barmańskiej Angel Effect Bar, oraz główny barman w clubie Noblesse w Krakowie. Co 31 dni stoje przed rekrutacją szczęśliwców na stanowisko “barmanka, barman” Na co zwracam uwagę? Oczywiście na status – ma chłopaka czy nie ma ( suchar ) 😉

Co jest najważniejsze? Doświadczenie? 12 lat pracy zza barem w Las Vegas na stacji paliwowej śmigłowca szejka Tula Mumba? 3 lata pracy za świetnym warszawskim barem “Kita Koguta”. (To coś może powiedzieć: 0panuje stresowe sytuacje, zna klasyczne koktajle, i lubi tą prace) Ale to Nie jest najważniesze. 

Wygląd jak z okładki magazynu mody? Co Ci z mistera roku, który co 12 minut narzeka i przegląda się w 3 szejkerach jednocześnie, skutecznie zapominając o kolejce czekających do realizacji zamówień. Jak niewiele stałych gości będzie miała piękna barmanka, która mówi do gości jedynie “Tak” i “Nie”. Bojąc się nawiązywania dialogów. Błędnie myśląc, że rozmowa w barze to dobre tylko dla dziwe…. Wygląd też nie jest ważny!

Jaka jest jedna i jedyna najważniejsza rzecz, którą analizuje w 5 minut poznając daną osobę?

Pages: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg