Ośmiu Anglików spędza trzydzieści pięć minut przy barze. Zapłacili 400 złotych za rachunek warty 321. Dwie opowiedziane historie.

„Czy to Twój prapradziadek wybudował to wszystko?”

„A jestem podobny? …….”

Pamiętaj, życie jest za krótkie, aby nie tworzyć historii. Możesz pisać ją wszędzie. W głośnym barze wśród honorowych kibiców, którzy biją się tylko do pierwszej krwi. W popularnym zarówno wśród młodzieży, jak i lanserów klubie. Hotelowym barze idealnym do nawiązywania znajomości. Wszędzie. Bądź odważny! 

Możesz zrobić kolejkę drinków pod barem, podać je w dwie sekundy i nie zostać nawet zauważonym. Możesz też sprawić, że dzieci Twoich gości pewnego dnia wrócą i powiedzą: „Wow to Ty jesteś Tym barmanem ze zdjęć. Do dzisiaj w Londynie mówią o Tobie. Powiedz jak…” Tylko uważaj, bo satysfakcja z pracy uzależnia silniej niż czysta koka. Co więcej: to Ty jesteś dilerem. A diler nigdy nie ma spokojnej starości. Pytanie kto pragnie spokojnej starości? No właśnie. Dlatego bądź własnym dilerem szczęścia – tego Ci życzę.

„Tak, mój przodek wybudował to wszystko!”

Mam nadzieje, że kiedyś moje wnuki będą opowiadać z dumą o mnie.

Daniel Czepczyk,

PS Możesz pokazać, że działasz zostawiając komentarz.

PPS Dobrego Dnia!

Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem. Daniel Czepczyk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg