Selfi z barmanem? “I am Private Monkey”

On 21 February 2015, in Jak Zostać Barmanem, by Daniel Czepczyk

Wow. Pełne zaskoczenie gości. W „Tajemnicach Pewności Barmana” piszę jak ważne jest zaskakiwanie gości – przecież nudzić to się można w kościele, ale nie przed Twoim barem. Ale jak zaskakiwać to pozytywnie. Bo lepiej ludzi nudzić, niż szokować swoim podejściem, tworząc wyczuwalne negatywne emocje. Przecież jedna z Brazylijek zaczęła prawie płakać!

„I am public monkey” i cieszę się z tego. Jest zabawa, jest another round i another round koktajli. Szejkery w duecie i kwartetach brzmią dla mnie cudownie. Dlatego zastanów się spokojnie jak Ty możesz spotęgować i zwielokrotnić pełne radości uśmiechy w Twoim lokalu. (Goście doceniają indywidualne podejście, humor, bliższe relacje). Jak bardzo? Dzisiaj z trzech koktajlowych rachunków wyszła radosna sumka napiwków 90 złotych – w sam raz na kilogram bananów i 1.7 kilo polędwicy wołowej, którą uwielbiam. Przecież nie każda małpa je banany ;–) Chociaż to jeden z moich trzech ulubionych owoców.

Chyba, że wolisz zadufane uśmieszki, które przekazują prosty komunikat: „ten barman jest żałosny”. Oczywiście nie zawsze jest kolorowo i tak jak w życiu nie każda dziewczyna pragnie z Tobą zatańczyć podobnie nie każdy gość pragnie radosnej atmosfery. Dzisiaj miałem taką parę Anglików, zdecydowanie zadufanych w sobie. W skrócie Ą Ę – co to my nie jesteśmy (jak dla mnie brak naturalnej klasy i umiejętności uśmiechu). Widząc liczne kolejki koktajli sami skusili się na jeden Long Island Iced Tea. Oczywiście Ą Ę nie pijają Coca Coli. ;–)

Daniel Czepczyk,

PS Możesz pokazać, że działasz zostawiając komentarz.

PSS Dobrego Dnia!

Autor bestselleru \"Tajemnice Pewności Barmana\", twórca Angel Effect Bar oraz Boskich Barmanów, od 7 lat szejkuje z uśmiechem koktajle, w wolnych chwilach maluje obrazy i delektuje się życiem. Daniel Czepczyk

Pages: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg